O nas

Kilka słów o Montemarco

Grupa Montemarco to 3 obiekty hotelowe w Warszawie i restauracja w prestiżowej lokalizacji, dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Zapewniamy noclegi, a ponadto organizujemy konferencje, imprezy firmowe i uroczystości rodzinne. 5 sal bankietowych i konferencyjnych umożliwia przeprowadzenie dowolnego eventu dla grup do 300 osób.

Doświadczenie w branży hotelarskiej i gastronomicznej w Warszawie, pozwoliło nam stworzyć wyjątkowe miejsca z wykwalifikowanym personelem nastawionym na Gości.

Wyróżnia nas miła atmosfera, wygoda, dobre jedzenie i uwzględnianie indywidualnych potrzeb Gości. Dzięki temu pobyt w Warszawie jest prawdziwą przyjemnością.

Świadomi odpowiedzialności, jaką niesie ze sobą biznes, od początku naszej działalności wspieramy akcje charytatywne pomagające dzieciom. Od 2013 roku współpracujemy ze Stowarzyszeniem WIOSNA jako partner programów AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI i SZLACHETNA PACZKA.

  • Galeria Dedek Park

  • Galeria Montemarco

  • Galeria Villa Montemarco

  • Galeria Montemarco Akademia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy tutaj. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.